İsveç İksiri Ekstraktı  250 Ml FarmaEx

İsveç İksiri Ekstraktı 250 Ml FarmaEx

81.00 TL

(2-3 Gün)

Previous

İsveç İksiri 150 ml My Farmaex

Previous

Kudret Narı Ekstraktı 250 ml My Farmaex

İsveç İksiri Ekstraktı 250 Ml FarmaEx

     0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: My Farmaex
Ürün Kodu: NEV - 500010041
Stok Durumu: 2-3 Gün
81.00 TL
Vergiler Hariç: 75.00 TL

My FarmaEx Ürünleri Ekstrakt kategorisinde olup şurup değildir. İsveç Şurubu olarak piyasada bulunan ürünler alkol ve türevleri ile üretilebildiğinden içeriğinde alkol bulunanlar olabilir. Çünkü İsveç Şurubu sirke ile üretilemez! Sirke bir çözücü değildir ve dolayısıyla İsveç Şurubu yapımında kullanılamaz. Özellikle bilinçsiz olarak metil alkol ile üretilenler sağlığınız açısından zararlı olabilir.

Ekstrakt üretimi bitkilerin etken maddelerini ayrıştırıp kullanımınıza sunmaktadır. Pişirdiğinizde ve çayını yaptığınızda dahi bitkiden alamayacağınız bileşenler vardır. Zira pişirme ve demlenme esnasında bu etken maddelerin kaybolmasına sebep olabilirsiniz.  Ekstrakt bu etken maddelerin kaybolmadan bitkiden ayrıştırılmasını sağlamaktadır.

İsveç Şurubu İçeriği:

İsveç Şurubu İçindekiler – Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Centiyane, Devedikeni Kökü, Sinemaki, Tarçın, Kakule, Safran, Kafur, Eğir Kökü, Kudret Helvası, Besbese, Zencefil, Zerdeçal

  • İksirin dahilen kullanılması durumunda süt içilmemelidir.

  • Su kaybına (dehidrasyon) sebep olduğundan, İsveç Şurubunu hamile, emziren kadınların ve çocukların kullanması tavsiye edilmemektedir. Ayrıca düşüğe sebebiyet verebilecek durumlara sebebiyet vermemek için hamile bayanların kullanması da kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Ayrıca, 12 yaş altı çocukların da kullanmasında sakınca bulunmaktadır.

  • Kullanıldığında ağrı, bulantı, kusma ya da ishal gibi durumlarla karşılaşırsanız, İsveç İksirini kullanmaktan sakınmalısınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

ÜCRETSİZ KARGO

100 TL ve Üzeri Alışverişlerde

GÜVENLİ ÖDEME

256 Bit Ssl Sertifikası ile Ödeme

7/24 SATIŞ VE DESTEK

7/24 Online Satış ve Destek